Прочищення труб і усунення засмічень
Асенізація та утилізація рідких нечистот
Дезінфекція житлових і виробничих приміщень
Наші переваги
Наші
переваги
Досвід
15 років досвіду на ринку обслуговування систем каналізації
Лідер галузі
Наша компанія неодноразово відзначена нагородами та преміями
Екстрений виїзд
Працюємо в будь-яку погоду
Будемо через 30 хвилин
30 хвилин - середній час реагування на заявку або дзвінок
Працюємо на будь-яких об'єктах
 
Кафе,
ресторани, бари
 
Магазини,
супермаркети,
торгові центри
 
Офіси,
бізнес центри
 
ОСББ,
квартири
 
Підприємства
і виробництва
 
Приватні
заміські
будинки і котеджі

Використовуємо тільки сучасні технології

Регулярне прочищення труб від засмічень - необхідна процедура для кожного офісу, торгівельного центру або житлового будинку.

Гідродинамічне прочищення засмічень - новий метод прочищення труб, що показав ефективність на практиці.

Поява засмічень в каналізації – поширена проблема всіх типів будівель. Фахівці усувають проблему за допомогою сучасного обладнання, проте його може не вистачити.

Аварійна служба каналізації

av01
Ваш дзвінок
av02
Виїзд експертів
av303
Виконання робіт
av404
Оплата послуг
Телефон для термінового виклику

Професійне прочищення та обслуговування каналізації

before
after
Каналізація – важлива складова будинків, офісів, гіпермаркетів, тобто комерційної та некомерційної нерухомості. Через неї проходить велика кількість органічних та неорганічних відходів. Накопичуючись на стінках труб, вони заповнюють весь вільний простір, внаслідок чого з’являється засмічення. Незадовільне функціонування зливу в результаті становиться головною причиною неприємного запаху. Дану проблему не можна ігнорувати ні в житловому будинку, ні в офісі. Власники приватних будинків часто намагаються прочистити труби від жирового прошарку самостійно, але повністю це зробити неможливо. По-перше, ви можете випадково пошкодити їх. А по-друге, це підвищує ризик аварійної ситуації у всій будівлі.
Каналізаційна компанія TRUBOS, якій за 15 років довірилися тисячі клієнтів Харкова та області – ідеальне вирішення усіх проблем. Головна наша спеціалізація - комплексне очищення труб та обслуговування каналізаційної системи навіть в найскладніших випадках. Ми гарантуємо нашим клієнтам якісний сервіс та повну консультацію з питань, пов’язаних з діагностикою та профілактикою засмічень.
Наша перевага у тому, що ми набираємо професійних, висококваліфікованих спеціалістів, здатних впоратися із засміченням швидко та якісно. Прочищення труб усіх типів для нас не проблема, так як ми маємо глибокі пізнання в архітектурі системи водовідведення. Співробітники каналізаційної служби TRUBOS використовують для роботи сучасне обладнання, ретельно аналізують ситуацію та застосовують найбільш оптимальний метод очищення. Бригада нашої аварійної каналізаційної служби завжди приїжджає на виклик вчасно, адже девіз компанії – комфорт і безпека для кожного клієнта.
Пам’ятайте – правильне та своєчасне очищення труб допоможе вам позбутися зайвих витрат на їх заміну в майбутньому, а також зробить перебування в будівлі більш приємним. Викликайте спеціалістів прямо зараз за допомогою номерів телефонів, вказаних тут. Аварійна служба каналізації працює цілодобово, тому вам не потрібно чекати ранку в екстрених випадках.
Замовити прочищення
Асенізація і викачка

Асенізація
та обслуговування колодязів

Асенізація що це?

Асенізація - це метод збирання та видалення нечистот з подальшою утилізацією. Цей метод використовується у непідключених до центральної каналізації приватних будинках та підприємствах для того, щоб не допустити аварійної ситуації у вигляді виходу стічних вод на поверхню. Каналізаційна компанія Trubos використовує найсучасніші асенізаторські машини з илососами, які дозволяють проводити роботи у будь-яку пору року. Ми хвилюємося про стан ґрунтів та вод, тому завжди вивозимо нечистоти на очисні споруди у місті Харків.

Обслуговування каналізаційних колодязів

Від того, наскільки правильно функціонує каналізаційний колодязь, залежить робота всієї каналізаційної системи. Неприємний запах говорить про появу засмічень або надмірну замуленість дна колодязя. У жодному разі не намагайтеся виправити ситуацію самостійно. Це може бути небезпечним для вашого здоров'я. У такому випадку краще терміново викликати аварійну службу каналізації Trubos. Ми робимо нашу роботу швидко та якісно, ​​а також з дотриманням усіх правил безпеки. Наше головне завдання – мінімізувати ризики для фахівців та якісно виконати прохання наших клієнтів.

Чому у нас?

Каналізаційна компанія Trubos займається асенізацією та обслуговуванням колодязів вже 16 років. За цей час ми працювали з більш ніж 16000 клієнтів. Для роботи в штаті служби зібрано 28 фахівців, мета яких – швидке та якісне виконання поставлених завдань. Ви можете викликати аварійну службу каналізації навіть уночі, оскільки ми працюємо цілодобово.

Викачаємо за 60 хвилин
зливну яму до днау Харкові
Замовити викачку

Популярні питання

Ні, не можуть. Спіралі мають достатню гнучкість, що дозволяє проводити роботи без пошкоджень трубопроводу. Винятком є аварійні труби, які мають тріщини або мало закріплені і потребують заміни.

Так є. Знижку можна отримати при пред'явленні дисконту . Існує дисконт 10 %. Існує ще система знижок, при сумі чека від 1000 грн. і вище знижка 10%

Так, ми можемо посприяти і допомогти у вирішенні цих питань

Обладнання, на якому ми виконуємо роботи, таким і є.

Так, ми можемо зробити заміну унітазу , умивальника, змішувача і т.д.

Так, ми надаємо гарантії на свої роботи від 1 -го до 6 - міс.

Ми є приватною організацією.

Так, ми працюємо в святкові і вихідні дні.

Тільки в екстрених випадках, тому що при недостатньому освітленні важко виконати роботу якісно.

Ми не рекомендуємо користуватися ні якої хімією для прочищення каналізаційних труб. Так як всі представлені на ринку рідини містять кислоту. Як відомо, кислота руйнує і в тому числі ваші труби теж. Можемо порадити для профілактики використовувати мийні засоби і не виливати в каналізацію харчові та побутові відходи.

Профілактичне прочищення необхідно виробляти 1 раз на півроку.

Наші клієнти

Корисна інформація

Іноді, намагаючись заощадити, люди купують засоби для чищення труб. На ринку товарів для дому існують сотні різних брендів, цінових категорій або форм (рідина, сипучі субстанції, гранули).
Перше грудня - звичайний день для багатьох людей, але не для нас. Для нас це знаменна дата, що означає початок нової справи. Поступово вона розвинулась до неймовірних масштабів, приносячи користь жителям Харкова. Так, були труднощі. І подолавши їх, ми стали сильніше.
2020 був складним для всіх. Фахівці компанії TRUBOS важко працювали, бажаючи зробити його трохи краще для жителів Харкова. Зусилля не пройшли даром. Ми отримали сертифікат зі званням "Компанія року 2020". Як йдеться у самій нагороді " за вагомий внесок у розвиток економіки регіону, отримання права першості у сфері та відмінну динаміку розвитку підприємництва».

Контакти

Головний офіс:
Харьков,
Велика Панасівська, 168
dr.trubos@ukr.net
Працюємо по всьому Харкову і області