Прочищення труб і усунення засмічень
Асенізація та утилізація рідких нечистот
Дезінфекція житлових і виробничих приміщень
Наші переваги
Наші
переваги
Досвід
15 років досвіду на ринку обслуговування систем каналізації
Лідер галузі
Наша компанія неодноразово відзначена нагородами та преміями
Екстрений виїзд
Працюємо в будь-яку погоду і час доби 24/7
Будемо через 30 хвилин
30 хвилин - середній час реагування на заявку або дзвінок
Працюємо на будь-яких об'єктах
 
Кафе,
ресторани, бари
 
Магазини,
супермаркети,
торгові центри
 
Офіси,
бізнес центри
 
ОСББ,
квартири
 
Підприємства
і виробництва
 
Приватні
заміські
будинки і котеджі

Використовуємо тільки сучасні технології

Засорение труб и канализации - это наиболее нежелательная проблема, которая может произойти с системой канализации. Даже грамотная эксплуатация не поможет пользователям избежать этих неприятностей.
Засорение труб и канализации - это наиболее нежелательная проблема, которая может произойти с системой канализации. Даже грамотная эксплуатация не поможет пользователям избежать этих неприятностей.
Засорение труб и канализации - это наиболее нежелательная проблема, которая может произойти с системой канализации. Даже грамотная эксплуатация не поможет пользователям избежать этих неприятностей.

Аварійна служба каналізації

av01
Ваш дзвінок
av02
Виїзд експертів
av303
Виконання робіт
av404
Оплата послуг
Телефон для термінового виклику

Професійне прочищення та обслуговування каналізації

before
after
Каналізація – важлива складова будинків, офісів, гіпермаркетів, тобто комерційної та некомерційної нерухомості. Через неї проходить велика кількість органічних та неорганічних відходів. Накопичуючись на стінках труб, вони заповнюють весь вільний простір, внаслідок чого з’являється засмічення. Незадовільне функціонування зливу в результаті становиться головною причиною неприємного запаху. Дану проблему не можна ігнорувати ні в житловому будинку, ні в офісі. Власники приватних будинків часто намагаються прочистити труби від жирового прошарку самостійно, але повністю це зробити неможливо. По-перше, ви можете випадково пошкодити їх. А по-друге, це підвищує ризик аварійної ситуації у всій будівлі.
Каналізаційна компанія TRUBOS, якій за 15 років довірилися тисячі клієнтів Харкова та області – ідеальне вирішення усіх проблем. Головна наша спеціалізація - комплексне очищення труб та обслуговування каналізаційної системи навіть в найскладніших випадках. Ми гарантуємо нашим клієнтам якісний сервіс та повну консультацію з питань, пов’язаних з діагностикою та профілактикою засмічень.
Наша перевага у тому, що ми набираємо професійних, висококваліфікованих спеціалістів, здатних впоратися із засміченням швидко та якісно. Прочищення труб усіх типів для нас не проблема, так як ми маємо глибокі пізнання в архітектурі системи водовідведення. Співробітники каналізаційної служби TRUBOS використовують для роботи сучасне обладнання, ретельно аналізують ситуацію та застосовують найбільш оптимальний метод очищення. Бригада нашої аварійної каналізаційної служби завжди приїжджає на виклик вчасно, адже девіз компанії – комфорт і безпека для кожного клієнта.
Пам’ятайте – правильне та своєчасне очищення труб допоможе вам позбутися зайвих витрат на їх заміну в майбутньому, а також зробить перебування в будівлі більш приємним. Викликайте спеціалістів прямо зараз за допомогою номерів телефонів, вказаних тут. Аварійна служба каналізації працює цілодобово, тому вам не потрібно чекати ранку в екстрених випадках.
Замовити прочищення
Асенізація і викачка

Асенізація
та обслуговування колодязів

Ассенизация что это?

Ассенизация – это метод сбора и удаления нечистот с последующей утилизацией. Он используется в неподключенных к центральной канализации частных домах и предприятиях для того, чтобы не допустить аварийной ситуации в виде выхода сточных вод на поверхность. Канализационная компания Trubos использует самые современные ассенизаторские машины с илососами, которые позволяют проводить работы в любое время года. Мы волнуемся о состоянии грунтов и вод, поэтому всегда вывозим нечистоты на очистные сооружения в городе Харьков.

Обслуживание канализационных колодцев

От того, насколько правильно функционирует канализационный колодец, зависит работа всей канализационной системы. Неприятный запах говорит о появлении засоров или чрезмерной заиленности дна колодца. Ни в коем случае не пытайтесь исправить ситуацию самостоятельно. Это может быть небезопасно для вашего здоровья. В таком случае, лучше срочно вызвать аварийную службу канализации Trubos. Мы делаем нашу работу быстро и качественно, а также с соблюдением всех правил безопасности. Наша главная задача – минимизировать риски для специалистов и качественно выполнить просьбы наших клиентов.

Почему у нас?

Канализационная компания Trubos занимается ассенизацией и обслуживанием колодцев уже 15 лет. За это время мы работали с более чем 16 000 клиентов. Для работы в штате службы собраны 28 специалистов, цель которых - быстрое и качественное выполнение поставленных задач. Вы можете вызвать аварийную службу канализации даже ночью, так как мы работаем круглосуточно.

Викачаємо за 60 хвилин
зливну яму до днау Харкові
Замовити викачку

Популярні питання

Ні, не можуть. Спіралі мають достатню гнучкість, що дозволяє проводити роботи без пошкоджень трубопроводу. Винятком є аварійні труби, які мають тріщини або мало закріплені і потребують заміни.

Так є. Знижку можна отримати при пред'явленні дисконту . Існує дисконт 10 %. Існує ще система знижок, при сумі чека від 1000 грн. і вище знижка 10%

Так, ми можемо посприяти і допомогти у вирішенні цих питань

Обладнання, на якому ми виконуємо роботи, таким і є.

Так, ми можемо зробити заміну унітазу , умивальника, змішувача і т.д.

Так, ми надаємо гарантії на свої роботи від 1 -го до 6 - міс.

Ми є приватною організацією.

Так, ми працюємо в святкові і вихідні дні.

Тільки в екстрених випадках, тому що при недостатньому освітленні важко виконати роботу якісно.

Ми не рекомендуємо користуватися ні якої хімією для прочищення каналізаційних труб. Так як всі представлені на ринку рідини містять кислоту. Як відомо, кислота руйнує і в тому числі ваші труби теж. Можемо порадити для профілактики використовувати мийні засоби і не виливати в каналізацію харчові та побутові відходи.

Профілактичне прочищення необхідно виробляти 1 раз на півроку.

Бонус 500* грн.
для усіх клієнтів!
Залиште телефон і отримаєте промокод для замовлення.
* Пропозиція поширюється виключно на послуги з прочищення каналізаційних труб або при комплексному чищенні. Пропозиція не поширюється на діючі акції та програми лояльності.

Наші клієнти

Матеріали відсутні.

Контакти

Головний офіс:
Харьков,
Велика Панасівська, 168
dr.trubos@ukr.net
Працюємо по всьому Харкову і області цілодобово