Гідродинамічне прочищення каналізаційних труб

Гідродинамічне прочищення засмічень - новий метод прочищення труб, що показав ефективність на практиці. Він полягає в очищенні відкладень жиру в трубах під впливом високого напору води. Метод вкрай необхідний в разі високого ризику виникнення аварійної ситуації через неправильну експлуатацію каналізаційної системи: скидання будівельного сміття в каналізацію, харчових відходів, сторонніх предметів. "TRUBOS" - перша компанія по усуненню проблем з трубопроводом в Харкові. Ми проводимо промивку каналізації в:

 • офісах;
 • підприємствах;
 • торгівельних центрах;
 • приватних будинках;
 • квартирах;
 • супермаркетах;
 • кафе і тд.
Замовити послугу

Гидродинамічна прочистка труб канализації

Прочищення каналізації водою - ефективність, вартість, застосування

Існує поширена думка про те, що гідродинамічна очистка каналізації - найбільш ефективний спосіб усунення засмічення. Це твердження має підстави: вода допомагає якісно прочистити труби від піску, жирових наростів. Але це є помилковим в разі застосування до скам'янілих, затверділих та ущільнених забруднювачів. В даному випадку механічна очистка самостійно або в комбінації з гідродинамічної буде більш підходящою. Гідродинамічне прочищення каналізації - це метод, що дозволяє домогтися повного відновлення працездатності системи водовідведення, без використання спеціальних хімічних засобів, що завдають шкоди екології та навколишньому середовищу. Ціна промивання трубопроводу досить приваблива і в співвідношенні з якістю перевершує всі очікування.

Переваги гідравлічної чистки каналізації

Чистка каналізації гідродинамічним способом має велику кількість переваг. До них відносяться:

 • дбайливе ставлення до труб;
 • якісне очищення;
 • мала кількість витраченого часу;
 • підходить для труб будь-якої конфігурації;
 • дозволяє працювати з будь-якими температурами, в тому числі видаляти крижані затори;
 • при роботі не використовуються шкідливі речовини.

Дані властивості дозволяють фахівцям компанії "TRUBOS" ефективно використовувати метод прочищення каналізації тиском для видалення засмічень і сторонніх предметів без зупинки роботи всього підприємства, торгівельного центру або офісу.

Як проводиться робота по гідродинамічному прочищенню труб

Фахівці компанії "TRUBOS" виконують гідропомивку каналізації цілодобово. Це найбільш легкий спосіб очищення труб. Він застосовується для труб діаметром від 50мм до 1000мм. Робота проводиться каналопромивочним обладнанням, з використанням різних розмивочних форсунок, які підбираються індивідуально, залежно від діаметра труб, що очищуються і характеру їхньої засміченості. Потім розмивочна насадка під дією реактивної сили рухається вперед по трубі та розмиває осад і нашарування в трубі водяними струменями високого тиску. Потужність насоса 38200Вт. При цьому осадові відкладення, засмічення збиваються, відшаровуються і виходять в колодязь. Для створення тиску використовується спеціальний шланг довжиною до 100 метрів, який подає з форсунки воду для очищення труб. Таким чином, можна досягти подачі до 210 атмосфер.

Промивання труб каналізації проводиться за допомогою сертифікованого високотехнічного обладнання німецького виробника. Насадка підбирається індивідуально під засмічену трубу. Компанія "TRUBOS" відповідає за безпеку співробітників, клієнтів та інженерних систем, тому ми використовуємо техніку виключно перевірених брендів. Послуга з прочищення каналізації високого тиску повністю відновлює пропускну здатність труби всього через 30 хвилин.

Графік роботи компанії "TRUBOS"

Компанія "TRUBOS" працює цілодобово. У разі виникнення аварійної ситуації не зволікайте: телефонуйте нашому менеджеру за номерами телефонів. Наші фахівці терміново приїдуть, проаналізують ситуацію і якісно виконають роботу з очищення труб.

Замовити послугу