Новости и блог

10.11.2021
Іноді, намагаючись заощадити, люди купують засоби для чищення труб. На ринку товарів для дому існують сотні різних брендів, цінових категорій або форм (рідина, сипучі субстанції, гранули).
27.10.2021
Напевно, кожен третій бодай раз у житті стикався з проблемою засмічення в унітазі. Ця проблем а завжди застигає зненацька і приносить за собою низку незручностей.Перші ознаки не безпеки засмічення, що причаїлася, можуть бути слабкий відтік води, поява брудної води з залишками відходів при зливі унітазу яка прибуває після натискання кнопки змиву. Якщо ж ви все-таки упустили момент із ознаками, не поспішайте зневірятися, адже бувають випадки, коли прочистити унітаз можна без допомоги сантехніка.
27.10.2021
Проблема утворення засмічень у каналізаційній мережі знайома практично кожному. Жирові відкладення, залишки їжі, бруд, пил і волосся поступово накопичуються в трубах та провокують утворення різноманітних засмічень. Залежно від типу засмічення та ступеня його непрохідності, використовують різні види прочищення. Прості та органічні відкладення залишків їжі, волосся чи пилу можна усунути за допомогою вантуза чи помпи, тоді як ліквідація неорганічних типів потребує більш потужних інструментів.