Новини та блог
02.02.2024
Прочищення труб за допомогою чистячих засобів (Кріт, бульдозер, чисті труби)

Іноді, намагаючись заощадити, люди купують засоби для прочищення труб. На ринку товарів для дому існують сотні різних брендів, цінових категорій або форм (рідина, сипучі субстанції, гранули). У рекламі результат від чистячих засобів виглядає дуже привабливо. До того ж, на упаковці виробники друкують переконливі переваги домашнього прочищення каналізації.

Чистячі засоби здаються людям швидким, ефективним, надійним, а головне дешевим виходом для позбавлення від засмічень. Але це не так.

Компанія TRUBOS на ринку 15 років, тому наші фахівці бачили достатньо результатів домашньої прочищення каналізаційних труб. Проблема полягає в складі миючих засобів, здатних роз'їдати тільки залишки органічних відходів і налиплого волосся. При цьому, інші, більш щільні неорганічні відходи залишаються недоторканими.

Поява засмічення впливає не тільки на можливість вільного протікання води. Воне також утворює "заплаву", тобто застій вже токсичної рідини. Вона має дуже високий роз'їдає ефект псує труби.

Використання чистячих для прочищення каналізації може привести до аварійної ситуації і нашкодити здоров'ю людини. Не потрібно ризикувати. Викликайте фахівців компанії TRUBOS прямо зараз, щоб бути впевненим в результаті і ефективності прочищення.