Відеодіагностика каналізаційних труб і каналів

Поява засмічень в каналізації – поширена проблема всіх типів будівель. Фахівці усувають проблему за допомогою сучасного обладнання, проте його може не вистачити. Можливість проведення візуальної діагностики труб стала вагомим проривом у підвищенні ефективності обслуговування і якості ремонту каналізаційної системи. По-перше, відеодіагностика труб показує проблемну зону поблизу і допомагає проаналізувати способи її усунення. По-друге, дозволяє остаточно переконатися в якості результатів очищення. Її можна проводити в:

  • квартирах;
  • котеджах;
  • підприємствах.
Замовити послугу

Відеодіагностика труб від компанії TRUBOS

Як відбувається відеодіагностика труб?

Відеодіагностика каналізаційних труб - це прогресивний метод фіксації стану каналізаційних труб і систем водовідведення. Для відеоінспекціі використовується система, що складається з маленької відеокамери. Вона опускається всередину труби, діаметром від 50мм і дає можливість проаналізувати стан інженерних комунікацій, довжиною до 40 метрів. Для якісної діагностики труба повинна бути сухою і чистою, тобто в ній не повинна стояти вода. На її дні не повинно бути перешкод для просування об'єктива, тому трубу слід прочистити від засмічень і бруду.

Зображення з відеокамери виводиться на екран. Це дає можливість спостерігати за внутрішнім станом каналізаційної системи в реальному часі. Можна проводити запис відео: це допоможе виявити місцеперебування незаконних врізок і стане хорошим доказом проти зловмисників під час судового процесу.

Головні причини та ефективність проведення цієї процедури

Діагностика каналізаційної системи стає необхідною в таких випадках:

  • Необхідність документального запевнення про відсутність різних деформацій інженерних комунікацій;
  • Виникнення проблем, пов'язаних із засмічення;
  • Попадання в трубопровід сторонніх побутових предметів і будівельного сміття;
  • Для відновлення схеми розводки труб;
  • При підозрі на дефектність каналізаційної системи.

Головною перевагою відеодіагностики вважається можливість визначення окремих пошкоджених ділянок каналізаційної системи, навіть якщо це тільки тріщини. Використання відеодіагностики значно дешевше, ніж майбутня заміна або ремонт труб.

Аналіз даних, отриманих під час відеодіагностики каналів, використовується для зорового виявлення причини засмічення і прийняття рішення про найбільш підходящому методу очищення. Також це допоможе зрозуміти кількість часу необхідного для капітального лагодження каналізаційної системи. Відеодіагностика успішно використовується не тільки під час виявлення проблеми. Вона дозволяє провести наочну оцінку якості проведених робіт.

Вартість та обладнання компанії "TRUBOS" для відеодіагностики каналів

Компанія "TRUBOS" працює цілодобово і надає можливість проводити відеодіагностику внутрішньої каналізації за допомогою новітньої системи для обстеження труб діаметром 50-300 мм Rocam. Її переваги в можливості проходження вигинів в 90 градусів без застосування особливих зусиль. Ціна процедури відрізняється в денний і вечірній час, її потрібно уточнити у менеджера при замовленні.

У разі аварійної ситуації, ми пропонуємо оперативний виїзд та якісне усунення проблеми. Також проводимо діагностику труб терміново. Телефонуйте за вказаним телефоном прямо зараз, щоб уникнути проблем із каналізацією в майбутньому.

Замовити послугу