Механічне прочищення каналізаційних труб

Регулярне прочищення труб від засмічень - необхідна процедура для кожного офісу, торгівельного центру або житлового будинку. Вона проводиться, коли каналізаційні труби повністю або частково втрачають прохідність. Це трапляється через попадання всередину сторонніх предметів і появи наростів жиру на стінках труб. Тривале ігнорування проблеми призводить до аварійної ситуації, а внаслідок, до зупинки роботи підприємства. У такому разі не можна втрачати часу. Негайно зв'яжіться з нами: компанія "TRUBOS" швидко реагує на таку проблему і проводить ефективне прочищення каналізації механічним способом.

Замовити послугу

Прочищення каналізації в харкові

Коли потрібно замовляти механічне прочищення?

Механічна чистка каналізації - це найпопулярніший і безпечний спосіб усунення засмічення, що передбачає стовідсоткову прохідність та гарантований результат. На сьогоднішній день цей спосіб прочищення є самим щадним, ефективним і що важливо, екологічним! Бо не застосовується ніяких хімічних препаратів.

Він використовується у випадках:

  • засмічень на кухні;
  • засмічень у ванній;
  • необхідності прочищення каналізаційного стояка;
  • необхідності прочищення каналізаційного лежака;
  • забруднення зливової каналізації;
  • засмічень в стічних і дренажних трубах.

Також фахівці компанії "TRUBOS" займаються обслуговуванням міської та дворової каналізаційної мережі, аварійної та профілактичної промиванням труб.

Метод механічної прочистки: етапи і нюанси роботи

Електромеханічне чищення каналізації - це сучасний метод, який проводиться професійним, потужним і в той же час компактним обладнанням. Він підходить для труб діаметром від 20 до 250 мм. Довжина трубопроводу, при цьому, не повинна перевищувати 40 метрів. В середньому, процедура займає одну годину. Вартість такої послуги залежить від багатьох факторів: складності забруднення трубопроводу, часу виклику, місця прочищення.

Робота проходить у кілька етапів. Для її виконання ми використовуємо електромеханічні машини Rothenberger. Перед тим, як почати прочищення каналізаційних труб, фахівці компанії ретельно оглядають трос і аналізують причину засмічення. Після підготовчого етапу починається основний. Принцип роботи обладнання під час прочищення труб каналізації заснований на запуску в трубу гнучкої металевої спіралі з насадкою спеціального типу на кінці. Очевидним достоїнством є також можливість спіралі проходити кути 90 градусів і максимально усунути засмічення. При цьому спіраль обертає електродвигун потужністю 0,8 - 0,9 кВт.

Звертаємо вашу увагу, що насадка підбирається спеціально під діаметр (від 50мм до 250мм) і матеріал (чавун, пвх, пластик, кераміка) каналізаційної труби. В наявності 12 видів унікальних насадок, для різного ступеня засмічення. Швидкість при обертанні - 623 обороту в хвилину, як при вході в трубу, так і на виході з неї. Це гарантує дбайливе очищення без її пошкодження.

Усунення засмічень внутрішньої або зовнішньої каналізації досить трудомісткий процес. Тому механічне чищення труб каналізації роблять кваліфіковані фахівці з досвідом роботи 15 років.

З ким ми працюємо?

Компанія "TRUBOS" спеціалізується на ефективному прочищенню засмічень каналізації в наступних приміщеннях:

  • Харчові, промислові, хімічні підприємства і виробництва;
  • Торгівельні центри, супермаркети, офіси, кафе, ресторани, бари;
  • Приватні будинки, котеджі;
  • Квартири.

Механічний спосіб прочищення зливних труб підходить для кожного з перерахованих вище приміщень. Фахівці компанії докладають зусиль для того, щоб зробити роботу швидко, якісно і без зупинки робочого процесу компанії.

Що робити, якщо аварійна ситуація трапилася вночі?

Екстрене прочищення каналізації в будинку або на підприємстві проводиться цілодобово. При виникненні аварійної ситуації ні в якому разі не можна чекати ранку. Терміново викликайте фахівців компанії "TRUBOS" за номерами телефонів. Ціна послуги з прочищення каналізації в нічний час вище, але вона не перевищує вартість збитків, які можуть з'явитися через зволікання.

Завдяки сучасному та якісному прочищенню ви позбавите себе від частих засмічень! І більш того, це дозволить вам знизити витрати на прочищення в 3 рази, так як перераховані переваги дозволяють звести кількість засмічень до мінімуму.

Замовити послугу