Відеодіагностика
Застосування
Внутрішня і зовнішня каналізація
ДИАМЕТР ТРУБ
Наше обладнання дозволяє проводити діагностику в трубах з діаметром від 50мм
МАКСИМАЛЬНАЯ ДЛИНА
Максимальна довжина трубопроводу для діагностики 40 метрів
Замовити послугу
ВІДЕОДІАГНОСТИКА

Відеодіагностика - це сучасний спосіб діагностики каналізаційних труб та систем водовідведення.Вона дозволяє визначити: аварійну ділянку на трубопроводі, засмічення, розстикування труб, тріщини, сторонні тіла.

Для відеодіагностики використовується система  оснащена мініатюрною відео-камерою, яка поміщається всередину труби, діаметром від 50мм і дає можливість проаналізувати стан труб довжиною до 40 метрів.

av

Завдяки відеодіагностики для пошуку аварії в трубах, немає необхідності руйнувати стіну або перекриття, рити траншею і проводити ремонт всієї магістралі.

Досить запустити в трубу гнучкий кабель з об'єктивом і зробити дослідження, за результатами якого буде визначено точне місце розташування аварійної ділянки. Для якісної діагностики, труба повинна бути сухою і чистою, тобто в ній не повинна стояти вода. На її дні не повинно бути бруду, що перешкоджає просуванню об'єктива, тому трубу слід очистити від засмічень та бруду.Все, що фіксує відеокамера, виводитися на екран, що дозволяє спостерігати за внутрішнім станом каналізаційних труб в реальному часі.

 

Відеодіагностику можна робити в квартирах, котеджах, на підприємствах, в трубопроводах, які прокладені в стінах, проходять під землею і змонтовані по поверхні.

Переваги відеодіагностики:

  • Можливо точкове визначення пошкоджених ділянок трубопроводу, що значно знижує витрати з пошуку та ремонту труб в порівнянні без використання цієї системи.
  • Маленькі габарити камери сприяють оперативному проведенню діагностики в будь-якому місці.