Механічне прочищення труб
Застосування
Застосовується для внутрішньої та зовнішньої каналізації на виробництвах, в кафе, ресторанах, приватних будинках і квартирах.
Обладнання
Електромеханічна машина Rothenberger (Німеччина) із гнучкою спіраллю проходить повороти до 90 градусів та дбайливо очищає труби.
Результат
Усуває аварії і складні засмічення в трубах діаметром 50-250 мм
Замовити послугу
механічне прочищення труб

Електромеханічне прочищення труб каналізації - це еволюційний розвиток ручної механічної прочистки, для поліпшення якості прочищення та зменшення трудомісткості процесу, ефективно застосовується як спосіб усунення аварійних засмічень і профілактичного очищення каналізаційних труб по всьому світу.

av

Каналізаційна компанія TRUBOS активно використовує цей метод в прочищенні як зовнішніх, так і внутрішніх мережах каналізації, успішно прочищає труби діаметром до 250 мм. Електромеханічний спосіб не руйнує і не деформує труби незалежно від їх матеріалу - ПВХ (Полівінілхлорид), чавун, бетон тощо. За рахунок сучасної та мобільної техніки, процес прочистки може проходити навіть у невеликих приміщеннях і при цьому чисто та акуратно.

 

Підводячи підсумки по темі “що прочищає електромеханічним методом компанія TRUBOS” можна відзначити наступне:

  • прочищає як зовнішню, так і внутрішню систему каналізації;
  • прочищає труби із різних матеріалів;
  • роботи здійснюються як в квартирах, так і на підприємствах;
  • як у дворі приватного сектора, так і на полігоні.

Каналізаційна компанія TRUBOS рекомендує Вам акуратно та дбайливо ставитись до системи водовідведення, проводячи регулярне обслуговування. Акуратне і дбайливе ставлення та регулярне обслуговування - це запорука будь-якої системи на довгий і безперебійний термін служби.