Відеофіксації КАНАЛІЗАЦІЙНИХ ТРУБ І КАНАЛІВ

Наявність сторонніх тіл, засмічень, аварійних ділянок та розстикування труб призводить до втрати працездатності каналізаційної системи. У підсумку, припиняється діяльність в цілому будинку. Пошук проблеми може зайняти багато часу, що приносить збиток для компанії й ускладнює ситуацію. Але за допомогою сучасного методу перевірки каналізаційних труб і систем відеофіксації можна швидко знайти та усунути проблему. Процедура проводиться невеликою камерою, що дозволяє виконувати роботу без руйнувань, риття траншей і ремонту магістралі.

Компанія "TRUBOS" - команда професіоналів, що займаються відеофіксацією протягом 15 років. Для планового огляду каналізації або під час тривожних ознак звертайтеся виключно до нас: ми знаємо всі нюанси і відразу знайдемо джерело проблеми.
 

Замовити послугу

ЯК ВИГЛЯДАЄ ПРОЦЕДУРА ВІДЕОФІКСАЦІЇ?


Спеціаліст поміщає в чисту трубу гнучкий кабель з невеликою камерою. Потім проводиться пошук точного розташування аварійної ділянки. Перед процедурою система повинна бути чистою від засмічень і відкладень.

Всі результати відеофіксації будуть транслюватися на екран. Таким чином, клієнт і фахівці зможуть побачити динаміку змін, спостерігати за станом каналізаційної системи в режимі онлайн.

 

Де проводять відеофіксацію?

Компанія "TRUBOS" проводить відеофіксацію в:

  • коттеджах;
  • житлових квартирах;
  • на підприємствах;
  • трубопроводах в стінах, під землею і на поверхні.

Переваги відеофіксації

Відеофіксація - важлива процедура для попереднього виявлення та запобігання аварійних ситуацій. До її переваг відносяться:

  • Можливість точного визначення пошкодженої ділянки;
  • Можливість оперативного пошуку проблеми в будь-якому місці;
  • Відсутність руйнувань на території.

Наша компанія працює цілодобово. У разі виникнення проблеми телефонуйте нам в будь-який час, адже ваша безпека - понад усе.

 

Замовити послугу