Вакуумне відкачування касетного жировловлювача (ВОКЖ) без демонтажу

Чистка касетних жировловлювачів - процедура, яку необхідно проводити на підприємствах громадського харчування, ресторанах та інших будівлях, щоб уникнути жирових відкладень і появи засмічень.
 

Залишити заявку

Процедура чистки касетного жировловлювача без демонтажу.

Фахівці компанії "TRUBOS" використовують в своїй роботі спеціальну систему - вакуумний очищувач жиру. Головна перевага в тому, що він проводить відкачування жиру з негабаритних жировловлювачів. При цьому не потрібен демонтаж жировловлювача, що скорочує час на виконання процедури і захищає техніку від механічних впливів. На відкачування жировловлювача необхідно 1 хвилина при об'ємі 30 літрів.

Для кого підходить дана процедура: продуктових магазинів, торгових центрів і підприємств громадського харчування. Вакуумне очищення жиру без демонтажу виглядає наступним чином:

  • Якщо очищення планове, час узгоджується із адміністрацією закладу.
  • Фахівці з необхідним обладнанням для очищення касетного жировловлювача приїжджають на місце.
  • Робота проводиться без демонтажу жировловлювача.
  • Проводиться дезінфекція місця проведення робіт.
  • Утилізація відходів.

Обладнання :

Компанія "TRUBOS" використовує сучасне обладнання. Відкачування жиру відбувається в 3 ємності по 30 літрів шлангом довжиною 7 метрів. Продуктивність системи ВОЖ залежить від кількості забрудненої рідини, але в середньому дорівнює 10 літрам за 20 секунд.

Фахівці нашої компанії займаються перекачуванням побутових відходів вже 8 років. За цей час були виконані роботи у близько тисячі клієнтів. Всі відходи були утилізовані на очисних спорудах Харкова. Проявіть турботу до екології свого краю, зверніться за допомогою до компанії "TRUBOS".

 

 

Замовити послугу