РЕМОНТ І РЕКОНСТРУКЦІЯ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ: КОЛОДЯЗІВ, ЖИРОВЛОВЛЮВАЧІВ, НАСОСНИХ СТАНЦІЙ, СЕПТИКА

Каналізаційні колодязі,  жировловлювачі, насосні станції, септики - важливі елементи інженерних комунікацій. Від того, наскільки правильно вони функціонують, залежить робота каналізаційної системи на підприємствах, в офісах, торгових центрах і будинках, тобто місцях великого скупчення людей. Несвоєчасне очищення колодязів каналізації призводить до появи аварійних ситуацій, що зупиняють роботу всієї будівлі. Компанія "TRUBOS" пропонує послуги з ремонту та очищенню кожного з елементів.

РЕМОНТ І РЕКОНСТРУКЦІЯ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ: КОЛОДЯЗІВ

Ми гарантуємо якісне виконання роботи в найкоротші терміни.

  • продовжити термін експлуатації каналізаційної системи;
  • збільшити пропускну здатність труб
  • знизити вартість робіт, так як ціна термінового виїзду вище, ніж профілактичний ремонт каналізаційних колодязів.
     

Це також відноситься до чищення каналізаційних жировловлювачів, каналізаційних септиків і насосних станцій

Компанія "TRUBOS" проводить ремонт каналізаційних колодязів терміново, швидко, якісно і ефективно. Завдяки своєчасно проведеним роботам по ремонту колодязів, ви зможете запобігти більш серйозну проблему - засмічення в каналізаційних трубах і зупинку роботи каналізації у всьому будинку! Це дозволить знизити ваші витрати на прочищення каналізації в цілому.

Звертаємо вашу увагу, що в команді у нас висококваліфіковані експерти із багаторічним досвідом роботи. Ми допомагаємо нашим клієнтам протягом 15 років і виконуємо нашу роботу якісно та бездоганно.

Ми працюємо цілодобово! Телефонуйте нам вже зараз.

 

Замовити послугу