Прочищення засмічення у ванній

Щоб ванна залишалася місцем чистоти та розслаблення, варто не забувати про необхідність регулярного прочищення труб. Забите волосся, шерсть домашніх  тварин, бруд, залишки косметичних засобів та пилу провокують появу засміть. Наслідками такого накопичення може стати слабкий відтік води при використанні ванної кімнати, поява неприємного запаху, а також затоплення водою.

Замовити послугу

Прочищення засмічення у ванній

Щоб не допустити появу даної проблеми, або її оперативне вирішення, необхідно звернутися за допомогою до фахівця. Робота з сантехнікою потребує особливої ​​ретельності, адже кожен неправильний рух може призвести до псування майна. Не ризикуйте, не витрачайте власний час і бюджет, дозвольте вирішити це питання професіоналам.

Забився стік у ванній кімнаті? Швидко усунемо:

  • просте засмічення у ванній
  • сильне засмічення зливу у ванній

Компанія «TRUBOS» ось уже 15 років успішно бореться з проблемами та засміченнями у місті Харкові та області. На нашому рахунку тисячі прочищених засмічень у ванній, сливах, умивальниках, унітазах та раковинах. Ми точно знаємо як правильно діагностувати проблему та знайти відповідний спосіб усунення проблеми за доступною ціною. Наші клієнти завжди залишаються задоволені нашим сервісом та оперативністю. "TRUBOS" на варті вашого комфорту!

 

Замовити послугу