Прочищення засмічень в унітазі

Щоб використання найпопулярнішої кімнати в кожній оселі залишалося безпечним, необхідно регулярно проводити прочищення унітазу. Накопичення жиру, залишків фекалій, ганчірок для підлоги, засобів особистої гігієни нерідко призводить до несправності системи водовідведення. Смердючі відходи та сміття можуть просочитися на підлогу через непрохідність труб. Така проблема несе за собою купу проблем, завдаючи шкоди інтер'єру та підлозі.

Замовити послугу

Прочищення засмічень в унітазі

Щоб знизити ризик несподіваної зупинки функціонування каналізації, затоплення власної квартири та псування майна сусідів, слід приділити цьому належну увагу. Регулярне професійне прочищення засмічень в унітазі може запобігти непередбаченим витратам на ремонт, а також виключити будь-які незручності.

Послуги, які виконують наші спеціалісти:

  • усунення простих засмічень унітазу
  • усунення складних засмічень унітазу
  • усунення засмічень гідроударом
  • видалення засмічень спецобладнанням
  • промивання труб у туалеті

Компанія “TRUBOS” з легкістю усуне засмічення в унітазі за доступною ціною, а також забезпечить регулярне прочищення вашої каналізаційної системи. Ми допомагаємо справлятися з проблемами каналізаційної системи. Харкова та Харківської області, та запобігаємо їх появі. Наша команда оперативно реагує на виклики, щоб відновити ваш комфорт якнайшвидше.

 

 

Замовити послугу