ПРОЧИЩЕННЯ ЗАСМІЧЕНЬ В РАКВИНІ

Чи стикалися Ви з проблемою засмічення в раковині? Цей об'єкт кухонного побуту використовується щодня і найчастіше наражається на ризик. Залишки жиру, їжі, волосся, землі, що накопичилися після миття овочів, провокують засмічення раковини. Як наслідок з'являється не лише неприємний запах гнилі та слабкий відтік води, але може статися повна непрохідність води, що створить значні незручності господареві квартири чи будинку.

Замовити послугу

ПРОЧИЩЕННЯ ЗАСМІЧЕНЬ В РАКВИНІ

Щоб подолати подібну проблему, Ви можете вдатися до підручних методів. У кращому випадку Ви витратите свій час, нерви та не нашкодите власному майну, в гіршому завдасте непоправної шкоди. Найкращим рішенням у цій ситуації буде звернутися до спеціалізованої служби, яка допоможе усунути засмічення, а також зможе проводити профілактичні чищення, яке допоможе уникнути несподіваних незручностей.

Якщо Ви зіткнулися з проблемою засмічення в раковині на кухні або в інших місцях житла чи виробництва, наші досвідчені фахівці допоможуть:

  • усунути просте засмічення в раковині
  • усунути сильне засмічення в раковині та місці зливу
  • усунути засмічення в трубі під раковиною спеціальним обладнанням
  • видалення засмічення промиванням зливу раковини

Команда “TRUBOS” ось уже 15 років успішно бореться із засміченнями різного ступеня складності та локалізації у Харкові та області. Ми дбайливо усунемо проблему, не забираючи вашого часу. Нашу роботу відрізняє професійний підхід, спеціалізоване обладнання та оперативність виїзду. “TRUBOS” працює, щоб нічого не впливало на ваші комфортні умови життя.

Замовити послугу