Прочищення засмічень у зливі

Найчастіше проблемі засорів схильні зливи в умивальнику, раковині або ванній. Будова зливу та постійна експлуатація провокують накопичення залишків пилу, волосся, бруду, відкладення жиру, їжі та інших сторонніх предметів. Якщо вчасно не вирішити цю проблему, забруднення будуть провокувати жахливий запах і неможливість скористатися сантехнікою в будинку.

Замовити послугу

Прочищення засмічень у зливі

Спробувати усунути засмічення у зливі можна самостійно, проте цей варіант не гарантує успіху. Щоб не ризикувати власним часом, пошкодженою сантехнікою та додатковими витратами на ремонт, краще звернутися по допомогу до фахівців. Професійне прочищення засорів в зливі забезпечує швидке та якісне видалення засмічення, без ризику псування майна.

Допоможемо усунути всі види проблем:

  • просте засмічення зливу
  • сильне засмічення зливу та труби

Команда "TRUBOS" спеціалізується на різних видах прочищення. Ми з легкістю усунемо проблеми та засмічення в каналізаційній системі мешканців міста Харкова та Харківської області. Кваліфіковано та за доступною ціною надаємо оперативну допомогу. У роботі “TRUBOS” використовує лише професійне обладнання, щоб нічого не впливало на комфорт наших клієнтів. Після завершених маніпуляцій, ви отримуєте чисту сантехніку, що функціонує.

 

Замовити послугу