Прочищення засмічень у рукомийнику

Одним з найпоширеніших видів засмічень є засмічення в рукомийнику. Саме тут найчастіше накопичується бруд від вимитого взуття, шматочки мила, залишків косметичних засобів та волосся. Рано чи пізно це призводить до появи таких проблем як: застій води у рукомийнику, слабкий відтік води та поганий запах. Рано чи пізно такий умивальник виходить із ладу і мешканці просто не можуть помити руки або почистити зуби, оскільки вода не зливається.

Замовити послугу

Прочищення засмічень у рукомийнику

Щоб впоратися з проблемою засмічення в рукомийнику, необхідно зробити якісну діагностику трубопроводу, оцінити ступінь засмічення та підібрати найбільш оптимальний варіант прочищення. Впоратися з таким завданням можуть лише професіонали. Таке просте, здавалося б, питання передбачає особливу педантичність, адже неправильний підхід може спричинити псування майна та додаткові грошові витрати.

Ми швидко та якісно усуваємо такі види засмічень:

  •  просте засмічення в рукомийнику
  •  сильне засмічення в рукомийнику та трубі, що примикає.
  •  прочищення спеціальним обладнанням

Наша команда ”TRUBOS” забезпечить комфортний та швидкий порятунок від будь-яких видів засорів. Нашими пріоритетами у роботі завжди були чистота, оперативність та комфорт наших клієнтів. Саме тому ось уже 15 років мешканці міста Харкова та області обирають нас для вирішення всіх делікатних проблем, що виникли з їхньою каналізаційною системою.

Замовити послугу