Прочищення засмічень у душовій кабіні

Одним із неприємних моментів, з якими може зіткнутися кожен власник душової кабіни – поява засмічення. Найчастішою причиною засмічення стають скупчення волосся, відкладення жиру від мийних засобів та косметики, що змивається. Все це провокує застій води в душовій кабіні, появі неприємного запаху, та як наслідок неможливості використовувати душову за призначенням.

 

Замовити послугу

Прочищення засмічень у душовій кабіні

Щоб запобігти цієї проблемі, необхідно приділяти особливу увагу прочищенню засмічення в душовій кабіні. Проводити дані маніпуляції самостійно досить ризиковано, оскільки можно пошкодити чи зіпсувати сантехніку. Тому вирішувати серйозні проблеми необхідно за допомогою професіоналів.

Ми швидко та якісно усуваємо такі види засмічень:

  • будь-яке засмічення в душовій кабіні
  • якісне прочищення стоку обладнанням

Компанія “TRUBOS” допоможе не тільки усунути засмічення, що вже з'явилося, але й запобігти їх появі у майбутньому. Регулярні прочищення сантехніки за доступною ціною допоможуть заощадити непередбачених витрат на ремонт та заміну елементів системи водовідведення. Ми працюємо тільки із застосуванням спеціалізованого обладнання та безпечно та якісно усуваємо будь-які неполадки у Харкові та всій області.

Замовити послугу