Прочищення каналізації у квартирі

Мешканцям багатоповерхових будинків знайома проблема виходу з експлуатації каналізаційної системи. Питання відчувається особливо гостро, адже позначається на житті власника квартири та її сусідів. Бруд, залишки фекалій, волосся і шерсть тварин провокують появу засмічення. У кращому випадку зневага до прочищення каналізації може призвести до застою води та поганого запаху. Однак, значно частіше трапляються проблеми, пов'язані із затопленням, та псуванням власного та чужого майна.

 

Замовити послугу

Прочищення каналізації у квартирі

Щоб уникнути неприємних розбирань із сусідами, непередбачених витрат на ремонт, слід приділяти особливу увагу регулярному очищенню каналізації в квартирі. Така практика дозволить не допускати виходу з експлуатації системи водовідведення. Якщо ж проблема вже трапилася, не гайте часу на спроби вирішити питання самостійно, а відразу звертайтеся за професійною допомогою.

Швидко приїдемо і усунемо:

  • засмічення каналізації у квартирі
  • засмічення у стояку між квартирами
  • засмічення в трубах каналізації

Компанія «TRUBOS» понад 15 років забезпечує безперебійну роботу каналізаційних систем міста Харкова та Харківської області. За цей час ми набули всіх необхідних навичок діагностики проблеми та її оперативного усунення. У роботі наша команда використовує тільки професійне обладнання німецького виробництва, щоб не наражати на ризик вашу сантехніку. Ми завжди готові надати першокласні послуги за доступною ціною щодо вирішення будь-яких проблем з каналізаційною системою.

Замовити послугу