Пошук каналізаційних колодязів

Обстеження каналізації та водостоку проводиться для визначення стану інженерних комунікацій в разі відсутності інформації про місця розташування всіх колодязів. Також воно необхідне для вибору оптимального місця нового підключення. Обстеження проводиться за допомогою класичного інструментарію: трасування мережі, відеодіагностики, складання схем місцевості. Пошук каналізаційних колодязів під асфальтом або під землею - важливе завдання при будівництві нового будинку. Компанія "TRUBOS" завжди орієнтується на клієнта, тому з усією відповідальністю підходить до виконання своїх завдань.

Замовити послугу

Пошук каналізаційних колодязів в Харкові

Скільки часу може займати ця процедура і в чому її складність?

Поховання під грунтом, бетоном або асфальтом відбувається через нескоординованість дій комунальних служб і будівельних організацій. На питання «Скільки часу може займати процедура пошуку каналізаційних колодязів?» - відповідь неоднозначна. Він залежить від наступних факторів: знесення і глибини розміщення колодязя. Головне завдання фахівців компанії "TRUBOS" - мінімізувати масштаб земляних робіт. Складність завдання проявляється, коли замовнику:

  • Необхідний терміновий пошук каналізаційних колодязів. Часто відбуваються такі ситуації: про втрачений колодязь забули, поки не сталася аварійна ситуація. У таких випадках потрібно діяти акуратно і оперативно.
  • Невідомо чи є точні плани і топографічні схеми розташування каналізаційних колодязів.

Компанія "TRUBOS" проводить пошук каналізаційних колодязів в місті Харків якісно і швидко. Ми розуміємо важливість збереження цілісності землі або асфальту для замовника, тому відмовилися від пробного буріння в парі десятків точок без особливої ​​необхідності. Наше обладнання сконструйовано таким чином, щоб показувати розташування каналізаційного колодязя з максимальною точністю. У роботі ми використовуємо методи зондування і телеінспекції. Фахівці компанії "TRUBOS" застосовують відеодіагностику для огляду труби зсередини, виявлення колодязя або пошкодження.

Телефонуйте нам вже зараз. Наші фахівці - справжні професіонали, здатні без ям і свердловин вказати місце розташування люка або колодязя.

Замовити послугу