Перекачування РПВ фекальним насосом

Обслуговування каналізації - профілактична процедура, яка допомагає запобігти виникненню аварійних ситуацій. Воно полягає у відкачуванні рідких побутових відходів (РПВ) з вигрібних ям і септиків спеціальним інструментом - фекальним насосом. Максимальна ширина твердих частинок, що попадаються в рідини, може досягати п'яти сантиметрів. Компанія "TRUBOS" використовує найсучаснішу техніку для обслуговування і розвантаження каналізації. Захистіть себе від аварійних ситуацій, звертайтеся до нас!

Залишити заявку

Перекачування рідких побутових відходів

Як відбувається відкачування РПВ?

Перекачування РПВ фекальним насосом передбачається через спеціальний отвір в септику. Для заводських варіантів процедура досить проста. Вона включає в себе підключення резервуара, відкриття крана, викачування маси насосом. Саморобний септик викликає більше складнощів. У деяких випадках використання техніки неможливо. Обладнання компанії "TRUBOS" здатне проводити перекачування РПВ, що не містять великих твердих частинок. Насос може працювати в будь-якому положенні: вертикальному та горизонтальному. При цьому буде відрізнятися довжина відкачування - в першому випадку від 2 до 10 метрів, у другому до 100 метрів. Потужність обладнання дорівнює потужності побутових предметів (1кВт).

При перекачуванні побутових відходів існує тільки один нюанс - температура рідини. Вона не повинна перевищувати 40 градусів Цельсія, так як через це може спрацювати захист, і насос припинить свою роботу. Фекальний насос широко застосовується як в промисловості для перекачування стічних вод, так і в побуті для відкачування зливних вод з колодязів.

Куди дівають побутові відходи?

Компанія "TRUBOS" захищає стан зовнішнього середовища і бере на себе всю відповідальність за утилізацію побутових відходів. Ми не допускаємо зараження грунтів і вод, а тому вивозимо всі нечистоти на очисні споруди міста Харкова.

Замовити послугу