Гарантійне і післягарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування - одна з переваг компанії "TRUBOS". Цей сервіс передбачає отримання гарантії по закінченню роботи, пов'язаної із видаленням засмічення в каналізаційній системі. Ви можете скористатися даною послугою протягом усього гарантійного терміну. Ми несемо відповідальність за якість виконаної роботи!

Післягарантійне обслуговування - це показник високого рівня клієнтоорієнтованості. Якщо ви звертаєтеся до нас після закінчення гарантійного терміну, то витрати на прочищення можуть бути знижені до 30%. Крім цього, повторне обслуговування буде займати менш часу, так як ми вже знайомі з вашим плануванням і ситуацією в цілому. Ми цінуємо лояльність кожного нашого клієнта!

Замовити послугу

Чому необхідно прочищати труби?

Через каналізаційну систему проходить дуже велика кількість нечистот. Вони мають властивість накопичуватися на стінках труб, створюючи твердий шар, який перешкоджає нормальній роботі каналізації. Таке скупчення нечистот може призвести до появи неприємного запаху і засмічень труб в ресторанах, торгових центрах,  приватних будинках. Для профілактики таких ситуацій необхідно проводити регулярне обслуговування трубопроводу.

Навіщо потрібно гарантійне обслуговування?

Гарантійне обслуговування створено для того, щоб клієнт був впевнений, що ми несемо повну відповідальність за виконану роботу і позитивний результат. Щоб у Вас не залишилося ні найменшого сумніву в якості нашої роботи, ми будемо готові зробити повторний виїзд на об'єкт, за умови збереження гарантійного талона та актуальності терміну його дії. Збереження талона гарантує вам приїзд фахівця для повторного прочищення.

Компанія "TRUBOS" - кращий вибір для прочищення каналізації!

Замовити послугу