Чистка касетних сепаратарів жиру без демонтажу

Чистка касетних жировловлювачів без демонтажу – процедура, яку необхідно проводити в підприємствах громадського харчування, ресторанах та інших будівлях щоб уникнути жирових відкладень і появи засмічень.

Фахівці компанії "TRUBOS" використовують в своїй роботі спеціальну систему - вакуумний очищувач жиру. Головна перевага в тому, що вона проводить відкачування жиру з негабаритних жировловлювачів. При цьому не потрібно демонтаж жировловлювача, що скорочує час на виконання процедури і захищає техніку від механічних впливів. На викачування жировловлювачів йде 1 хвилина при обсязі 30 літрів.

Залишити заявку

Процедура чистки кассетных жироуловителей без демонтажа

Для кого підходить дана процедура: продуктових магазинів, торгових центрів і підприємств громадського харчування. Вакуумна очищення жиру без демонтажу виглядає наступним чином:

  • Якщо очищення планова, узгоджуватися  час з адміністрацією закладу.
  • Фахівці з необхідним обладнанням для очищення касетних жироуловителей приїжджають на місце.
  • Робота проводитиметься без демонтажу ЖУ.
  • Проводиться дезінфекція місця проведення робіт і ємності.
  • Утилізація відходів.

Обладнання

Компанія "TRUBOS" використовує сучасне обладнання. Викачка жиру відбувається в 3 ємності по 30 літрів шлангом довжиною 7 метрів. Продуктивність системи ВОЖ  залежить від кількості забрудненої рідини, але в середньому дорівнює 10 літрам за 20 секунд.

Фахівці нашої компанії займаються перекачуванням побутових відходів вже 8 років. За цей час роботи були проведенні у близько тисячі клієнтів. Всі відходи були утилізовані на очисних спорудах Харкова. Проявіть турботу до екології свого краю, зверніться за допомогою до компанії "TRUBOS".

Заказать услугу