Чищення каналізаційних: колодязів, жировловителей, насосних станцій, септиків

Це чищення або асенізація? Це взагалі-то різні речі.

Каналізаційні колодязі, жировловителі, насосні станції, септики - важливі елементи інженерних комунікацій. Від того, наскільки правильно вони функціонують, залежить робота каналізаційної системи на підприємствах, в офісах, торгових центрах та будинках, тобто місцях великого скупчення людей. Несвоєчасне очищення колодязів каналізації призводить до появи аварійних ситуацій, що зупиняють роботу всієї будівлі. Компанія "TRUBOS" пропонує послуги з ремонту та очищення кожного з елементів. Ми гарантуємо якісне виконання роботи в найкоротші терміни.

Чищення каналізаційних колодязів у Харкові

Чому потрібно проводити профілактичне очищення колодязів каналізації?

Профілактичне чищення каналізаційних колодязів потрібно проводити для того, щоб:

  • заздалегідь побачити дефекти, які в майбутньому можуть призвести до виникнення аварійної ситуації;
  • збільшити пропускну здатність труб;
  • продовжити термін експлуатації каналізаційної системи;
  • знизити вартість робіт, так як ціна термінового виїзду вище, ніж профілактичного чищення каналізаційних колодязів.

Це також відноситься до чищення каналізаційних жировловителей, каналізаційних септиків і насосних станцій.

Чищення каналізаційних колодязів, жировловителей, насосних станцій, септиків

Робота з чищення септика виконується спеціальним видом техніки, який обладнаний герметичною ємністю для транспортування викачаних продуктів і вакуумним насосом. Його характеристики дозволяють максимально швидко перекачати рідину в ємність.

Особливість цієї послуги є те, що відкачка проводиться технікою невеликого обсягу. Такі машини легше і більш маневрені, ніж техніка більшого обсягу. Це зводить до мінімуму утворення ушкоджень дворового покриття і майна в цілому! Також ми проводимо ремонт каналізаційних септиків.

Для чищення жировловителей використовується спеціальне вакуумне обладнання. За допомогою його всмоктується жир і нечистоти в резервуари. Їх обсяг 30 літрів. Довжина шланга 7 метрів, обладнання підключається до електричної мережі. Час на викачування жировловителя об'ємом 30 л - до 1 хвилини.

"TRUBOS" - З турботою про природу!

Наші фахівці не просто видаляють жир, але і виробляють його утилізацію. Ми поміщаємо вміст жировловителя в спеціальний контейнер і вивозимо його до місця утилізації. Всі продукти утилізуються на спеціально обладнаних очисних спорудах у місті Харків. Замовнику показують всі документи по утилізації РПВ.

Компанія “TRUBOS” проводить чищення колодязів каналізації терміново, швидко, якісно і ефективно. Завдяки своєчасному відкачуванню, ви зможете запобігти більш серйозну проблему - засмічення в каналізаційних трубах! Це дозволить знизити ваші витрати на прочищення каналізації в цілому.

Ми працюємо цілодобово! Телефонуйте нам за телефоном вже зараз.

Замовити послугу