Аудит та діагностика каналізаційних мереж

Діагностика каналізаційних мереж проводиться для виявлення прихованих дефектів системи, причин пошкодження труб або появи засмічень. Зазвичай це профілактична процедура. Вона допомагає побачити дефекти систем зовнішніх комунікацій, серед яких: обриви мереж, промерзання труб, дисфункція роботи ревізійних і поворотних колодязів. Аудит каналізації проводиться за наявності схем інженерних комунікацій зі складанням розрахунків траси пролягання. Команда компанії "TRUBOS" складається із висококваліфікованих експертів з багаторічним стажем. Ми допомагаємо нашим клієнтам протягом 15 років, виконуючи свою роботу на найвищому рівні.

Перевірка мереж каналізації в Харкові

Як проходить огляд каналізаційних систем?

Експертний аудит – це комплексна технічна експертиза систем водовідведення, призначена для визначення поточного стану комунікацій, оцінки ефективності її працездатності на предмет справності і готовності до експлуатації. Аудит каналізаційних мереж проходить після очищення колодязів. Клієнт може замовити цю послугу разом з діагностикою в компанії "TRUBOS". Огляд системи проводиться за допомогою відео ендоскопа. Перевага цього методу в можливості показати стан і якість функціонування внутрішніх порожнин інженерних комунікацій. Це допомагає виявити обрив або визначити місце дефекту і причину його появи.

Експертний аудит допоможе зрозуміти реальний стан комунікацій перед покупкою та орендою нерухомості. Він включає в себе:

  • Повний техогляд фекальної системи водовідведення по всій території об'єкта: трубопроводи, каналізаційні колодязі, відстійники.
  • Дослідження професійним обладнанням фекальної системи водовідведення по всій території об'єкта.
  • Промальовування схем - ескізів з прив'язкою до рельєфу і будівель.
  • Відео та фото-звіти.
  • Практичні рішення і рекомендації за підсумком аудиту.

Експертний аудит допоможе заощадити на угоді при покупці або оренді нерухомості, так як ви будете знати реальний стан комунікацій, чи правильно прокладений трубопровід і чи не доведеться проводити дорогу реконструкцію всієї системи згодом.

Коли необхідно проводити діагностику каналізаційних мереж?

Аудит каналізації проводиться в наступних випадках: високий ризик появи пошкоджень, руйнування труб, фільтрів, наявність дефектів. Фахівці компанії "TRUBOS" також перевіряють відповідність реальних інженерних комунікацій до схем проекту, проводять оцінку ризику виникнення аварійної ситуації та причини її появи.

Будь-яка діагностика супроводжується веденням звітності з інформацією про результати перевірок та рекомендаціями щодо подальшої експлуатації. Потім її віддають замовнику. Компанія "TRUBOS" використовує найбільш ефективний та прогресивний метод аудиту каналізації в місті Харків. Замовляйте діагностику каналізаційних мереж вже зараз і забезпечте відсутність проблем в майбутньому. Вартість послуг залежить від обсягу робіт і обговорюється з менеджером.

Замовити послугу