Асенізація зливних ям

Асенізація зливних ям в Харкові –  одна з найбільш потрібних процедур обслуговування каналізації у власників приватних будинків, кафе, ресторанів, підприємств громадського харчування і жителів, які не підключені до загальної каналізаційної системи. Суть послуги полягає в відкачуванні рідких побутових відходів і вивезенні нечистот на утилізацію, поява яких може призвести до аварійної ситуації або отруєння найближчих грунтів і вод. Компанія "TRUBOS" виконує асенізацію зливних ям вже більш 8-ми років. Наша головна особливість - сучасне обладнання невеликого розміру, створене для дбайливого очищення труб і максимальної мобільності. Якщо виникла проблема, звертайтеся до нас.

Залишити заявку

Як відбувається перекачування побутових відходів з зливних ям?

Асенізація зливних ям і асенізація дворових туалетів проводиться спеціальною технікою - асенізатором. Головна особливість нашої техніки - невеликий розмір. Також машина обладнана герметичним шлангом з Камлок довжиною до 50 метрів. Прилад має високу продуктивність, що дозволяє зробити роботу швидко, акуратно і максимально безпечно для каналізаційної системи. Регулярна асенізація зливних ям дозволяє уникнути витоку води через край або забруднення нечистотами, а значить заощадити гроші на екстреному усуненню аварійної ситуації.

Важливо відзначити, що компанія "TRUBOS" не забруднює природу викидом токсичних рідких відходів у воду. Ми вивозимо нечистоти і жир на спеціальні очисні станції Харкова. Шукаєте надійну компанію-партнера, якій можна довіряти? "TRUBOS" - ваш ідеальний вибір, що поєднує в собі професіоналізм, тривалий досвід роботи і чуйність.

 

Замовити послугу