Асенізація жировловлювачів

Жировловлювач - система для очищення стічних вод від жирів. Цей пристрій - це герметична ємність із встановленими в ній перегородками, які уповільнюють рух рідини і відокремлюють жир від стічних вод, що дозволяє не засмічувати каналізацію. Згодом жири накопичуються в необхідному місці і видаляються спеціальною технікою.

Залишити заявку

Відкачування жировловлювачів

Асенізація  відходівнеобхідна складова обслуговування каналізації і жировловлювачів, яка проводиться за допомогою асенізатора. Ігнорування даної процедури може призвести до потрапляння жиру в каналізаційні системи, зупинки підприємства або виробництва, а також штрафів з боку контролюючих органів. Жировловлювачі найчастіше використовуються в місцях громадського харчування, ресторанах, кафе, цехах з виробництва харчових виробів.

Після виконання роботи всі зібрані відходи утилізуються на очисних станціях Харкова. Якщо ви зіткнулися із необхідністю проведення цієї процедури, вибирайте виключно кваліфікованих фахівців. Ми проводимо асенізацію технікою невеликого обсягу. Для нас важливо не просто швидко виконати роботу, але зробити це якісно і без шкоди для майна замовника.

Обладнання і нюанси асенізації жировловлювачів.

Завдяки повної герметичності шлангів довжиною до 50 метрів, робота проводиться максимально дбайливо. Компанія "TRUBOS" займається обслуговуванням каналізації вже більше 15 років. Наші фахівці усунуть проблему навіть в найскладніших випадках. Ми оперативно реагуємо на дзвінки в будь-який час доби. Регулярне профілактичне очищення жировловлювачів забезпечить вам комфорт і безпеку на довгий час.

Замовити послугу