Асенізація дренажних колодязів

Дренажний колодязь - частина системи, необхідної для відведення стічних, ґрунтових або зливових вод. Його використовують на ділянках, де немає каналізації або підвищений рівень вологості. Це допомагає уникнути заболочування місцевості, підтоплення фундаменту різних будівель, а також ділянок відведених під сад або город. Для ефективної роботи всієї дренажної системи потрібно регулярно проводити відкачування (асенізацію) рідких відходів.


.

Залишити заявку

Потрібна асенізація дренажних колодязів - компанія "TRUBOS" вже в дорозі

При аварійній ситуації  або плановому обслуговуванні дренажних колодязів, ми завжди оперативно реагуємо на виклик. В роботі використовується сучасний асенізатор з високим рівнем продуктивності, висотою 2,7 метрів і шириною 2,6 метра. Він складається з герметичної ємності для асенізації нечистот об'ємом до 6 кубів, вакуумного насоса для відкачування побутових відходів та герметичного гофрованого шланга зі спеціальним замком - Камлок. Завдяки цим характеристикам робота проходить швидко, а головне дбайливо для труб і майна власника.

 

Компанія "TRUBOS" займається обслуговуванням каналізації більш 15 років. За цей час ми набули колосального досвіду і надаємо сервіс високого рівня. Якщо вам потрібна допомога професіоналів - телефонуйте нам прямо зараз!

 

Замовити послугу