Асенізації дворових і біо туалетів

Асенізації дворових і біо туалетів регулярна процедура, яка запобігає переповненню вигрібної ями і забрудненню грунту нечистотами. Вона дозволяє уникнути накопиченню отруйних і смердючих газів, появи мух та інших комах. Варто не забувати про обслуговування вигрібних ям, щоб не допустити забруднення ділянки бактеріями і мікробами, які здатні нашкодити здоров'ю людини і городнім культурам.


Використання таких туалетів актуально для приватних будинків, які не підключені до каналізації, ринкових майданчиків, також для проведення громадських заходів за межами міста або будівельних робіт.

Залишити заявку

Відкачування дворових і біотуалетів - обладнання, оперативність виконання робіт

Відкачування дворових туалетів здійснюється спеціальною технікою - асенізатором. Його розміри (висота 2,7 м, ширина 2,6 м), тому техніка досить маневрена. У нас можна провести відкачування рідких відходів на відстані до 50-ти метрів. Також ми можемо зробити послугу асенізації обладнанням до 6 кубів. У будь-якому випадку робота проходить максимально швидко і акуратно, без шкоди для громадського або приватного майна.


Компанія "TRUBOS" готова допомогти навіть у найскладнішій ситуації. За цей час ми встигли стати лідером галузі та заслужили довіру тисяч клієнтів. Швидко, обережно, якісно - ось наші головні пріоритети. Якщо ваша думка сходиться з нашою, звертайтеся прямо зараз. Адже турбота про безпеку Вашої ділянки - перш за все.

Замовити послугу