• UA
  • RU

Механічне прочищення трубопроводів

Механічне прочищення трубопроводів
  • Область застосування - прочищення труб внутрішньої та зовнішньої каналізації
  • Матеріал труб - метал, пластик, кераміка
  • Діаметр трубопроводу - 32-250мм
  • Максимальна робоча довжина - 80 метрів
  • Великий асортимент насадок для усунення різних видів засмічення
  • При виконанні робіт застосовується унікальний метод реверсивного прочищення трубопроводів
Фото процесу: 
 Прочистка каналізації в кондитерському цеху
Прочистка каналізації в кондитерському цеху
 Прочистка водовідведення в супермаркеті
Прочистка водовідведення в супермаркеті
Усунення будь-яких засмічень і відкладень
Усунення будь-яких засмічень і відкладень
Прочищення зовнішньої мережі каналізації
Прочищення зовнішньої мережі каналізації
Усунення засмічення на кухні ресторану
Усунення засмічення на кухні ресторану
Прочищення зовнішньої каналізації
Прочищення зовнішньої каналізації
Очищення каналізаційних труб в кафе
Очищення каналізаційних труб в кафе
Опис послуги: 

Механічне прочищення труб каналізації допомагає позбавити від засмічень внутрішні і зовнішні трубопроводи, в тому числі у важкодоступних місцях. Це оптимальний метод для видалення особливо сильних і складних забруднень. Він дозволяє швидко очистити труби від будь-яких твердих засмічень. Це не тільки побутове сміття, жирові відкладення і ганчірки, а й шматки бетону, каміння, дріт, які могли потрапити в трубопровід під час його монтажу або ремонту. Крім того, з внутрішньої поверхні трубопроводу зчищаються такі відкладення, як накип та іржа. Причому з такою роботою можна справитися тільки за допомогою механічної прочистки.

У своїй роботі каналізаційна компанія TRUBOS використовує професійне обладнання - електромеханічні машини фірми Rothenberger (Німеччина). В арсеналі - повний спектр пристроїв і машин для обстеження трубопроводів і видалення всіх видів засмічень. Залежно від конкретних умов використовуються пристрої з ручним або електричним приводом, тросами, штангами і спіралями різної довжини і різними насадками. Підбираються оптимальні параметри, здатні забезпечити ефективну і разом з тим щадну очистку.

Технологія, яку використовує компанія TRUBOS, не вимагає розбирати трубопровід і дозволяє очищати системи водовідведення з будь-якими поворотами і вигинами. При цьому пошкодження трубопроводу виключені.
Найбільш затребуване прочищення труб за допомогою спіралей. Спіралі підбираються в строгій відповідності з діаметром труби. При необхідності нарощується їх загальна довжина за допомогою з'єднання один з одним. Спіраль закінчується певною насадкою, яка підбирається з урахуванням типу труби і виду засмічення.

Електромашина обертає спіраль, завдяки чому вдається легко проходити всі вигини трубопроводу і видалити будь-які затори. Як випливає із самої назви даного методу, прочищення здійснюється за рахунок механічного руйнування відкладень і предметів, що перешкоджають нормальній експлуатації труб.

Власники квартир і приватних будинків нерідко зустрічаються з проблемою водовідведення. Для квартир і приватних будинків механічна очистка труб найоптимальніший вибір. Так само, найчастіше потреба в прочищенні трубопроводів систем каналізації та водовідведення виникає на підприємствах, пов'язаних з виробництвом продуктів харчування і в системі громадського харчування, наприклад, на м'ясопереробних і кондитерських цехах, в ресторанах і кафе.

Замовити послугу

Приклад: (057) 755-15-50