• UA
  • RU

Гідродинамічний спосіб прочищення каналізаційних труб

Гідродинамічний спосіб прочищення каналізаційних труб

    Гідродинамічний спосіб прочищення каналізаційних труб - прочищення за допомогою води під високим тиском. Перевагою цього методу перед електромеханічним методом - видалення зруйнованих відкладень. Недолік гідродинамічного методу - неможливість застосувати у всіх випадках прочищення каналізації через великогабаритного обладнання та відсутності відтоку води в каналізації.

 

        Що прочищає гідродинамічним методом каналізаційна компанія TRUBOS?
    Каналізаційна компанія TRUBOS впродовж довгих років успішно застосовує цей метод в мережах систем водовідведення та каналізації. В основному застосовується на зовнішніх мережах і входах у внутрішньобудинкові мережі. Прочищення можливе як в хозфікальній, так і в зливневої каналізації. Великий досвід роботи служби дозволяє проводити гідродинамічне прочищення в трубах з будь-якого матеріалу без деформації і руйнування. На даний момент компанія TRUBOS має можливість проводити очищення труб діаметром до 1000мм, цього достатньо для вирішення всіх завдань в Україні.

 

Підводячи підсумки за темою «що прочищає гідродинамічним методом каналізаційна компанія TRUBOS, можна відзначити наступні:
    - Прочищає в зовнішніх мережах і входах у внутрішньобудинкові мережі;
    - Прочищає труби з різних матеріалів;

 

Каналізаційна компанія TRUBOS рекомендує Вам проводити гідродинамічне прочищення раз на півроку для безперебійної роботи мережі каналізації та водовідведення.