• UA
  • RU

Електромеханічне прочищення труб каналізації

Електромеханічне прочищення труб каналізації

            Електромеханічне прочищення труб каналізації - це еволюційний розвиток ручної механічної прочистки, для поліпшення якості прочищення та зменшення трудомісткості процесу, ефективно застосовується як спосіб усунення аварійних засмічень та профілактичного очищення каналізаційних труб по всьому світу.

        Що прочищає електромеханічним методом каналізаційна компанія TRUBOS?

             Каналізаційна компанія TRUBOS активно використовує цей метод прочищення як зовнішніх, так і внутрішніх мереж каналізації, успішно прочищаються труби діаметром до 250мм. Електромеханічний спосіб не руйнує і не деформує труби незалежно від матеріалу труб - ПВХ (Полівінілхлорид), чавун, бетон та ін. За рахунок сучасної та мобільної техніки, процес прочищення може проходити навіть у малих приміщеннях і при цьому чисто й акуратно.
              

             Підводячи підсумки за темою «що прочищає електромеханічним методом каналізаційна компанія TRUBOS, можна відзначити наступні:

- Прочищає як зовнішню, так і внутрішню систему каналізації;
- Прочищає труби з різних матеріалів;
- Роботи здійснюються як у квартирах, так і на заводах; як у дворі приватного сектора, так і на полігоні;

 

            Каналізаційна компанія TRUBOS рекомендує Вам акуратно і дбайливо ставиться до системи водовідведення, проводячи регулярне обслуговування. Акуратне і дбайливе ставлення і регулярне обслуговування - це запорука будь-якої системи на довгий і безперебійний термін служби.