• UA
  • RU

О компанії

Засмічення труб і каналізації - це найбільш небажана проблема, яка може статися з системою каналізації. Навіть грамотна експлуатація не допоможе користувачам уникнути цих неприємностей. Адже кожен день через труби проходить, змивається жир, органічні, а також неорганічні відходи. Вони поступово накопичуються на стінках труб і з часом заповнюють весь простір. Отже, утворюється засмічення труб, яке самостійно пробити досить складно. На щастя, подібні ситуації вирішуються просто і швидко. Сьогодні здійснює діяльність досить велика кількість організацій, які надають послуги у сфері прочищення труб та каналізаційної системи. Однак не кожне підприємство може похвалитися якістю виконуваних робіт і наданням хорошого сервісу. Наша фірма є фаворитом на ринку обслуговування систем водовідведення та каналізації. Як показує практика, кожен замовник залишається задоволений якістю виконаної нами роботи.

 

Переваги співпраці з нами

По - перше, вся робота здійснюється оперативно. Клієнту не доведеться витрачати цілий день, щоб дочекатися майстра. Якщо у замовника з~явились якісь проблеми з трубами або каналізацією, достатньо зв~язатися з нашим оператором, обговорити всі нюанси і сформувати замовлення.
Фахівці знають, як правильно і якісно прочистити труби. Навіть звичайне засмічення каналізації може стати джерелом неприємних запахів і створити багато клопоту. Звернувшись до нас, можна позбутися неприємності за дуже короткий термін. Також наша фірма здійснює профілактичне очищення каналізації. Регулярна профілактика допомагає уникнути засмічень.

По - друге, в ході боротьби з засміченням нашими фахівцями застосовується декілька ефективних методик:
- гідродинамічне прочищення каналізації;
- механічне прочищення труб і каналізації від засмічень із застосуванням унікального методу реверсивного прочищення.
Вибір певної методики здійснюється залежно від особливостей засмічення. Проаналізувавши ситуацію, працівники вибирають найбільш оптимальний спосіб прочищення або їх комбінацію.

По - третє, роботи можуть проводитися в будинках і квартирах, а також в офісах, на заводах, навчальних закладах та супермаркетах.

 

Наші фахівці

Наша організація має штат досвідчених і висококваліфікованих співробітників. Майстри завжди тактовні, ввічливі, охайні, виконують свою роботу дуже якісно. Як правило, робота виконується дуже акуратно і чисто. Поєднання досвіду, а також імпортного та якісного обладнання дозволяє здійснити прочищення труб та каналізаційних систем без затримок. Вся робота буде виконана вчасно і дуже якісно.

 

Вартість послуг, що надаються

Що стосується ціни, ми готові запропонувати нашим клієнтам вигідні умови співпраці. Вартість послуг, що надаються, є цілком доступною. Наші майстри намагаються досягати найбільш високих результатів, витрачаючи при цьому невелику кількість часу і коштів. Таким чином, швидке і якісне прочищення каналізації і труб не вимагає великих грошових витрат від клієнта.

 

Режим роботи

Каналізаційна компанія TRUBOS надає послуги цілодобово і без вихідних. Наші фахівці готові виконати роботу в будь-який час доби, без втрати якості.

 

Коли Ви вибираєте нашу компанію, ми гарантуємо вам стовідсотковий результат. У нашій компанії працюють тільки професіонали своєї справи, і в тому, що робота буде виконана сумлінно і якісно, можна навіть і не турбуватися. Наша компанія працює завжди оперативно, оскільки ми цінуємо ваш час, адже зараз, враховуючи темп життя, це один з найважливіших факторів.